[KOMENTAR] Perkovac je dobio igračku koja mu je već dvaput ispala iz ruku

Originalna objava: [KOMENTAR] Perkovac je dobio igračku koja mu je već dvaput ispala iz ruku - hrsport.hr

Je li Perkovac kompetentan za vođenje naših rukometaša, nitko se nije zapitao. Ali ga se gledalo kroz prizmu legendarnoga kapetana iz 1996.

2 Likes

Luka dragi, dok nisam pročitao ovaj Tvoj komentar, mislio sam da niti vidim, niti čujem.
Sad mi je malo lakše, ima nas više ;-).

Ovo je moja Facebook objava, jutro nakon utakmice koju sam pratio iz dvorane.

Za dvije, tri godine, ili nikad više! Sunovrat hrvatskog rukometa počinje potpisivanjem ugovora između HRS-a i RTL televizije, a put bez povratka ulaskom Petra Metličića u studio iste. Da je Cveba u dvije utakmice s velesilom Nizozemskom iščup’o bod, razapinjalo bi ga sve što je pogledalo jedno poluvrijeme rukometne utakmice. Danas pičkice šute. Di si Pero? I svi portali jedinstveni u strahu od Perkovca! Uz malo sreće, mogli bi se i plasirat na EURO. Naime, iz grupe s Grčkom, Belgijom i spomenutom velesilom, potrebno je bit na prva dva mjesta, ili pak od osam trećeplasiranih, bit među četiri. Na tablici trećeplasiranih smo trenutačno prvi. Al’ za dvije, tri godine, ili više nikad…

Hvala i živio!

2 Likes

Slazem se da je mrznja krenula nazalost iz studija RTL sa dolaskom Petra Metlicica.

U koju smo svi povjerovali jer je to moc medija.

Da, da je Horvat odigrao ovakve dvije tekme, bila bi streljana. A sad sute ili brane Perkovca jer je “tek preuzeo repku i ima puno toga za popraviti.”

Preuzeo je repku broj 1 u kvalifikacijama i ne razumijem sto je tu bilo za popraviti.

Osim sto ju je srozao. Volio bi cuti komentar Petra Metlicica na to, kad smo ga nazalost slusali i za sve prethodno.

Sto se Horvata tice, ne mislim da je 9 mjesto uspjeh, al mi se sad cini da nije ni debakl kako nam je prikazano.

HRT je najbolja opcija za prijenos utakmica jer su profesionalni i neutralni za razliku od RTL ciji je cilj ocito skandal pa takve komentatore suportira

1 Like